Feedback

We are looking forward to your notes and suggestion to improve our web page and the whole project Bajkom k tajchom.

Notes and suggestions

Comment by RUTH EDWIN | 03.04.2017

Dobrý deň, volám sa pani Ruth Edwin, sa stali obeťou podvodu v rukách falošných veriteľov. Stratil som asi 23.000 €, pretože som potreboval veľký kapitál vo výške 55.000 €. Skoro som umrel, som nemal kam ísť. moja vec bola zničená, a pritom som stratil syna. Nemohla som to deje znova. V januári 2017 som sa stretol dobrého priateľa, ktorý ma priviedol k dobrej matke, pani Marie William, ktorý nakoniec mi pomohol zaistiť úver v spoločnosti. Dobrá matka chcem využiť túto príležitosť a poďakovať vám a Boh vám žehnaj aj naďalej. Tiež som rád využil túto príležitosť a radu kolegov Slováci, že existuje veľa podvodníci tam vonku, takže ak budete potrebovať úver, a chcú, aby zabezpečila úver rýchlo, len zaregistrovať prostredníctvom pani Márie William prostredníctvom e-mailu: marywilliam902@gmail.com. môžete ma kontaktovať tiež prostredníctvom tohto e-mailu: ruthedwin98@gmail.com ak máte akékoľvek pochybnosti. prosím, ona je jediná osoba spoľahlivá a dôveryhodná.
Ďakujem.

Comment by Majo | 08.25.2016

Dnes sme boli s manželkou skúsiť Vyhniansky okruh. Len tak vytriasť nohy... Bohužiaľ to bolo pre nás veľké sklamanie. Od odbočky z asfaltky pri Janovskom a skoro až po Janovské sedlo je to takmer nezjazdné. Samé blato, kaluže a celá trasa je rozrytá po traktore, takže manželka takmer 90% tlačila. Toto vôbec nie je dobré trasovanie pre cyklocestu. Predsa nemôže byť zjazdný iba keď neprší a je sucho! A samotný okruh je taký nemastný neslaný, aj značenie je pomerne chabé. Nemať v mobile stiahnutú trasu, tak pár krát zídeme z trasy.Takmer žiadne vyhliadky, iba cesta rozbahneným lesom...
Je to pravý opak takého Veľkého Hodrušského okruhu. Zdatný biker to zvládne, ale okruhy treba trasovať pre širokú bikerskú verejnosť. Škoda.

Comment by Lubos a Ivka | 08.01.2016

Ahojte,

V prvom rade Vam velmi dakujeme za to ze projekt Bajkom k tajchom existuje, za Vasu pracu, za super cyklo trasy - presli sme zatial 4 okruhy a bolo to super :). Dakujeme :).

V druhom rade mame 2 male odporucania:
1. V sobotu 30.7. sme spravili Hellov okruh a pod Jasenickym vrchom - zelena znacka smerom od st. 27 na st. 29 su dve ostre odbocky do prava. Prva je zo sirokej lesnej cesty na siroku lesnu cestu, takze ta je este ako tak v pohode, aj ked sa ide dolu kopcom a treba odbocit smerom hore do kopca, takze sa lahko moze stat ze si niekto pri rychlejsej jazde sipku nevsimne a zbada az niekde dole pod relativne strmym kopcom ze nevidi znacky a mal niekde odbocit. Druha odbocka je zo sirokej lesnej cesty na uzky chodnik (ktory moze casom zarast a este viac sa zuzit), je tam sipka na strome ako som zistil kedze mi to nedalo a neskor som sa vratil pozriet preco sme zabludili, - tu sipku sme si nevsimli a pokracovali sme dalej po lesnej ceste. Odbocka je pred zakrutou - cesta sa tiez staca prudko do prava (chodnik zo zaciatku kopiruje cestu), takze sme si mysleli ze ideme spravne. Znacky sme uz potom nevideli ale kedze v tom useku prebieha tazba, mysleli sme si ze stromy nesuce znacky boli vypilene. Az po cca 2 km sme zapli GPS na mobile a zistili ze sme sa odklonili od trasy. Vratili sme sa na nu krizom, do kopca cez les. Kedze sme dobrodruzne povahy tak nam to nevadilo - bol to celkom fajn zazitok :), horsie by to mohlo byt ak by sa v nasej pozicii ocitla rodina s detmi - kedze v tom 2 km useku prebieha tazba, je tazsie zjazdny aj smerom dolu, nieto sa este vracat naspat .
Na oboch tychto miestach by mozno pomohlo vyznacit sipky povedzme na dalsich 2 stromoch pred odbockou, pripadne osadit smerovu tabulku, pri rychlejsej jazde sa daju odbocky lahko minut (my nejazdime rychlo a aj tak sme minuli).

2. V popise pisete ze Hellov okruh sa da prejst za 2 hodiny. Tento udaj si myslime ze nie je spravny, mozno to za 2 hodky prejde Peto Sagan v ramci treningu na olympiadu :) aj to len pokial minimalne tyzden pred tym neprsalo. Ale inac sa to normalnym tempom da tazko za 2 hodky prejst, a v obdobi ked poprsi uz vobec nie - medzi st. 29 a 20 je vela mlak pretinajucich cestu skoro po celej sirke, takze treba dost spomalit, niekde bajk preniest. Mozno by bolo dobre tie 2 hodiny upravit.

Inac je okruh velmi zaujimavy, nenarocny, pacil sa nam :).

Este raz dakujeme za Vase usilie.

S pozdravom Lubos a Ivka.

Comment by base | 07.09.2016

Zdravíme Vás Evka,

mrzí nás, že ste sa stretli s neprejazdným úsekom na cyklotrasách Bajkom k tajchom. Zlý stav lesnej cesty medzi orientačnými miestami 70 a 74 vo Vyhnianskej oblasti, ktorá sa volá NEVIDZE je dlhodobý problém, s ktorým bojujeme. Drevorubači zo Štátnych lesov lesnú cestu neustále poškodzujú do takého stavu ako ste videli a nerobia žiadnu údržbu tej cesty. O spomínanom nezjazdom úseku sme informovali tu:
http://bajkomktajchom.sk/novinky/items/neprejazdne-useky-na-cyklotrasach-vyhnianskej-a-belianskej-oblasti

Veríme, že aj nepríjemnému zážitku sa vám u nás páčili a opäť sa vrátite na naše cyklotrasy.

Comment by Eva | 07.06.2016

Ahoj, 2.-5.7. jsme jezdili po bajkových cestách. Je to úžasné a můžu doporučit. Špatnou zkušenost máme s úsekem na Vyhnianském okruhu mezi stanovištěm 70 a 74 je dlouhý úsek v lese totálně rozježděný těžkou lesní technikou. Dostali jsme se tam po bouřce a nebylo to sjízdné. Eva

Pridať komentár