Feedback

We are looking forward to your notes and suggestion to improve our web page and the whole project Bajkom k tajchom.

Notes and suggestions

Comment by bajkomktajchom | 04.24.2017

Servus Marek,

Veľký hodrušský okruh je už zjazdný už niekoľko dní. Údržbu cyklotrás začal náš údržbár už začiatkom Apríla. Malo by byť všetko v poriadku, pokiaľ nezačali znovu drevorubači niekde "hospodáriť" v lese.

Comment by base | 04.24.2017

Zdravím vás Michal,

ďakujeme za upozornenie na chybu v popise cyklotrasy okruh Masaryk. Už je to opravené. Správne má byť Kozelník.

Comment by Miso | 04.17.2017

Caute, pri popise oktuhu Masaryk doslo asi k zamene a miesto Kozelnik tam mate napisane Kostelník :-) Ak je to schvalne a vola sa to inac tak nic.

Comment by Marek | 04.11.2017

Ahojte, je uz zjazdny Velky hodrussky okruh, alebo treba este pockat kym to trochu preschne? Dakujem

Comment by Majo | 08.25.2016

Dnes sme boli s manželkou skúsiť Vyhniansky okruh. Len tak vytriasť nohy... Bohužiaľ to bolo pre nás veľké sklamanie. Od odbočky z asfaltky pri Janovskom a skoro až po Janovské sedlo je to takmer nezjazdné. Samé blato, kaluže a celá trasa je rozrytá po traktore, takže manželka takmer 90% tlačila. Toto vôbec nie je dobré trasovanie pre cyklocestu. Predsa nemôže byť zjazdný iba keď neprší a je sucho! A samotný okruh je taký nemastný neslaný, aj značenie je pomerne chabé. Nemať v mobile stiahnutú trasu, tak pár krát zídeme z trasy.Takmer žiadne vyhliadky, iba cesta rozbahneným lesom...
Je to pravý opak takého Veľkého Hodrušského okruhu. Zdatný biker to zvládne, ale okruhy treba trasovať pre širokú bikerskú verejnosť. Škoda.

Pridať komentár