Kniha návštev

Tešíme sa na vaše pripomienky a návrhy na vylepšenie nášho webu, ako aj celého projeku Bajkom k tajchom.

Komentáre

Jennie Cortez | 11.22.2017

Celebrate this Christmas season with joy and gladness in your heart...

Good day, I would like to bring this to the notice of the public about how i met Funding Circle Loan PLC after i lost my job and been denied loan by my bank and other financial institution due to my credit score. I could not pay my children's fees. I was behind on bills about to be thrown out of the house due to my inability to pay my rent, It was during this period my kids were taken from me by foster care. Then i set out to seek for funds online where i lost $3,670 that i borrowed from friends which i was rip off by two companies. Until i was referred to Funding Circle Plc by a very good friend, so if truly you are in need of a loan i advise you contact this Godsent lender via Email: fundingcapitalplc@gmail.com OR Call/Text +14067326622 and be free from scam' Jennie Cortez by name from United State

Š. Kuka | 11.19.2017

Ahoj, od Richnavy po zjazdovku Salamander sú cez horný H jarok cca mesiac spadnuté cca 4 stromy, hodila by sa tam menšia brigáda s M pílou, ak treba pomôcť tak som cez víkend k dispozícii:)

Marina Sanchez | 11.19.2017

Potrebujete financovanie pre váš domov, pre vašu firmu, nákup vozidiel, nákup motocyklov, budovanie vlastného podnikania, pre vaše osobné potreby bez pochybností. Poskytujem osobné úvery od 1 000 do 5 000 000 s ročnou úrokovou sadzbou 3%. Nezáleží na výške. V žiadosti o úver uveďte presnú sumu, ktorú chcete požičať, a dátum splácania. Ďakujeme, že ste písali svoje osobné pôžičky e-mailom:
marinasanchez67605493@gmail.com
WhatsApp: +33 7 55 16 15 51

Elena | 11.09.2017

Vážení uchádzači o pôžičky

Máte nejaké finančné ťažkosti? Chcete začať s vlastnou činnosťou? Táto úverová spoločnosť bola založená organizáciami na ochranu ľudských práv po celom svete s jediným cieľom pomôcť chudobným a ľuďom s finančnými ťažkosťami v živote. Ak chcete požiadať o pôžičku, obráťte sa na nás s podrobnosťami uvedenými nižšie: elenanino0007@gmail.com

Názov:
Požadované množstvo úveru:
Trvanie úveru:
Telefónne číslo:

Ďakujem a Boh žehnaj
DÔVERA
Elena

mccarti | 11.07.2017

Dobrý deň, moje meno je preč zo Slovenska Som obeťou tak veľa podvodníkov, čo mi podvádzajú, ale dnes som finančne dostal pôžičku cez financialhome34@outlook.com. poslali ma 10000 eur, čo som od nich žiadal bez poplatku. táto spoločnosť je skutočná a legitímna. naozaj im veľa ďakujem, že mi dávajú šťastie s úverom, ktorý mi robí. chcem, aby ste všetci, ktorí hľadajú pôžičku, kontaktovali s nimi a oni vám pomôžu s pôžičkou. kontaktujte ich na adrese financialhome34@outlook.com.

Pridať komentár