Flow trail - dobrovoľnícka brigáda

alt

Chceš byť pri zrode prvého flow trailu v Štiavnických vrchoch a premeniť svoju verbálnu podporu na internete na hmotnú pomoc? Príď nám pomôcť pri výstavbe trate, ktorá bude slúžiť a robiť radosť z jazdy nám všetkým.

Informácie o pripravovanom projekte trate s prvkami FCT nájdeš tu: http://goo.gl/YrMHZy

Samotná výstavba takejto trate sa skladá z niekoľkých etáp. Skôr, ako sa pustia do modelovania jednotlivých prvkov flow trailu  v teréne skúsení stavitelia, musíme im pomôcť s vyčistením povrchu vytýčenej trate od popadaných konárov a stromov, kameňov a lístia.

 

Dobrovoľnícka brigáda zameraná na vyčistenie povrchu trate sa uskutoční  v piatok 8. mája.  Stretneme sa o 9:00 hod. na Hornom hodrušskom tajchu pri hoteli Salamandra.

 

V prípade nepriaznivého počasia sa brigáda ruší a o náhradnom termíne budeme informovať.

Občerstvenie pre brigádnikov zabezpečí Salamandra Resort vo svojom zariadení.

Z dôvodu zabezpečeniu potrebného množstva náradia a občerstvenia prosíme potvrdiť účasť vopred. Môžeš tak urobiť na Facebooku, alebo poslaním správu na našu emailovú adresu: bajkomktajchom@gmail.com

Ak si chceš v sobotu 9. mája zajazdiť na biku, zober ho so sebou a spoločne môžeme absolvovať niekoľko kilometrov po cyklotrasách Bajkom k tajchom.  Ubytovanie nájdeš na našej webovej stránke v sekcii Ubytovanie.

04.29.2015 20:00 by Peter Nemec (1 comments)

Go back

Add a comment

Comment by Jano Úrek | 05.26.2015

Priatelia, v piatok nám prišlo pomôcť s vyčistením povrchu prvého flow trialu v Štiavnických vrchoch od popadaných konárov a stromov, kameňov a lístia jedenásť dobrovoľníkov.
Čakali sme väčšiu účasť na našej vyhlásenej dobrovoľníckej brigáde a preto sme nedúfali, že sa nám podarí vyčistiť celú vytýčenú trať.
ALE podarilo sa.
14 statočných pracantov sa postupne popasovalo s prekážkami na novej 2 kilometre dlhej trati. Sme veľmi vďační všetkým, ktorí boli ochotní prísť nám pomôcť. Potrebovali sme to práve v tejto chvíli, aby mohli začať pracovať na novej trati páni stavitelia Michal a Peťo.
Ďakujeme dobrým ľuďom zo Sliača, Žiaru nad Hronom, Nitry, Banskej Štiavnice, Vyhieň, Bratislavy a od nás z Hodruše Hámrov. Za výdatné občerstvenie ďakujeme hotelu Salamandra.

Pridať komentár