Bajkom k tajchom

Daruj 2% z dane na údržbu cyklotrás Bajkom k tajchom

Po roku sme tu opäť s výzvou, aby ste mysleli na cyklotrasy Bajkom k tajchom pri vašom ROZHODOVANÍ, kde sa použijú 2% z vašej dane z príjmu za rok 2021. Pomôže nám každé darované EURO pri udržiavaní a skvalitňovaní infraštruktúry cyklotrás Bajkom k tajchom. Naša práca na cyklotrasách Bajkom k tajchom je tak ako v minulosti dobrovoľná. Žiadne skryté odmeny za koordináciu projektu u nás neexistujú. Všetky darované peniaze sú použité len na cyklotrasy Bajkom k tajchom.

V minulom roku ste nás podporili sumou 3281,86 EUR. Ďakujeme za vašu dôveru. O použití spomínaných finančných prostriedkov sme informovali v článku tu.

Tento rok budeme okrem údržby cyklotrás a flow trailu Helligon pokračovať v obnove značenia cyklotrás Bajkom k tajchom.

Ak sa rozhodnete poukázať nám 2% z dane a ste zamestnanec alebo zamestnankyňa, tak ste mali do 15.02.2022 požiadať svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň z príjmov fyzických osôb. Zamestnávateľ vám môže aj v tomto období dodatočne vystaviť Potvrdenie o zaplatení dane, ktoré je potrebné spolu s Vyhlásením o poukázaní  sumy 2% zaplatenej dane zaslať do 02. 05. 2022 na vašu pobočku Finančného úradu SR (Daňový úrad).

Potrebné tlačivá si môžete stiahnuť tu:

POTVRDENIE O ZAPLATENÍ DANE  

VYHLÁSENIE O POUKÁZANÍ PODIELU ZAPLATENEJ DANE Z PRÍJMOV FO

Ak Daňové priznanie k dani z príjmov podávate na Finančný úrad SR sami, tak v oddieli VIII. (typ tlačiva A, strana 5.) alebo v oddieli XII. (typ tlačiva B, strana 12.) vyplňte nasledovné identifikačné údaje:

obchodné meno: Bajkom k tajchom
IČO: 42310504

NEZABUDNITE sa podpísať aj v oddieloch určených pre výpočet  sumy 2% z dane daňového priznania.
Ak tam bude chýbať váš podpis, vaše peniaze nám nebudú poukázané.

Ďakujeme….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ďalšie články

Máme toho viac, tu je najbližších 6 článkov.