Bajkom k tajchom

Využite služby bufetu v areáli bývalej hájovne v sedle Červená studňa.

Bufet sa zatiaľ nachádza v provizórnej modrej maringotke, ale už dnes ponúka občerstvenie, kofolu a pivo, k dispozícii sú aj čisté sociálne zariadenia. Areál prevádzkuje sympatický pár Miška a Matej, ktorí sa potešia z každej návštevy. Postupne upravujú nielen okolie, ale majú v pláne zrekonštruovať aj objekt hájovne, v ktorom vznikne návštevnícke centrum.

 

 

5 Odpovedí

 1. Perfektná, sympatická, vtipná a vecne informatívna dvojka. Momentálne je v dome vernisáž fotografií a vzadu pri hojdačkách vzniká slamená stavba. Treba si posedieť v tejto oáze pokoja a pohody popri bajkovačke aj turistike, alebo len tak 😉

 2. Kúsok od ZC za Horušou je krásne miesto Červená studňa kde sa dvaja akční ľudia /moja švagrinka s mužom/ rozhodli zo starej Hájovne urobiť eko-turistické a informačné centrum, spojené s umelecko-kultúrnym strediskom NAD TÝM – Červená Studňa.
  Priatelia, pomôžte dobrej veci! Po troch kolách sú vo finále projektu Slovenskej sporiteľne, „Mám na to!“ Potrebujú vymeniť starú azbestovú strechu. Odhodlanie a chuť pracovať im nechýba, ale teraz POTREBUJÚ VAŠU PODPORU. :pray:
  Od dnes 15.1 do 31.1. sa rozbehlo sms hlasovanie o zisk grantu na výmenu strechy. Cena sms je bežná cena sms Vášho operátora (teda buď zdarma alebo pár centov).
  1 telefónne číslo môže hlasovať len raz = 1 hlas
  Text sms: HLAS(medzera)860
  Telefónne číslo: 0902 020 292
  https://mamnato.sk/grant/postupujuce-projekty/d
  ĎAKUJEM ZO :heart:️!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *