Podporte projekt sčítača horských cyklistov

„Ktovie, koľko ich tadiaľto dnes prešlo,“ vŕtalo mi v hlave. Ešte som neprešiel ani polovicu Horného hodrušského jarku a už som sa vyhýbal tretej skupine cyklistov. Parkovisko na Červenej studni, odkiaľ som išiel, bolo obsadené autami, mnohé z nich mali nosiče bicyklov. Bola krásna septembrová sobota. „Toto je asi vrchol sezóny, toľko ľudí som ešte nestretol“, napadlo mi. „Ale nie, v júni na MDD to bolo ešte plnšie.“

Možno si aj Ty takto rozmýšľal, keď si jazdil po trasách Bajkom k tajchom. Možno ste to Vy, majitelia hotelov či penziónov a pýtate sa: „Cyklistov pribúda –  alebo je to iba pocit? Je ich naozaj viac ako minulý rok ?  Ak áno, o koľko ?

Môžeme sa dozvedieť pravdu. Holú, nespochybniteľnú pravdu priamo z terénu. A môžeme ju poznať všetci, ktorých sa to týka – správcovia trás, návštevníci, podnikatelia v turizme, samosprávy obcí.

Podporte projekt prvého sčítača cyklistov na Slovensku, ktorý bude nainštalovaný na horskej cyklotrase. Pomôžte nám získať potrebné financie na zakúpenie sčítača cyklistov.

nacrt

 

2 komentáre

 1. Palo píše:

  Viem Ti darovať aj osobne?

  • Peter píše:

   Vďaka Pavel za ochotu podporiť projekt sčítača. Veľmi si to vážime.

   Privítali by sme, keby sa dali peniaze uložiť prostredníctvom platobných nástrojov portálu Ľudia ľuďom pre našu výzvu: https://www.ludialudom.sk/vyzvy/5982.
   Stadiaľ idú peniaze priamo na náš účet.

   Je tam nejaký technický problém, s ktorým by sme mohli pomôcť ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com