Bajkom k tajchom

ROZHODNITE aj v tomto roku, kde sa použijú 2% z vašej dane z príjmu za rok 2022

V minulom roku nás podporilo 23 darcov a 8 spoločností. Spolu ste nám poslali 8 733,12 EUR.
O použití darovaných finančných prostriedkov v minulom roku sme informovali v samostatných článkoch Informácia o použití darovaných peňazí z kampane 2% z dane na podporu projektu cyklotrás BAJKOM K TAJCHOM, Odvodnenie cyklotrasy Stopa salamandry, Menej blata na Prachovni.

Ak sa rozhodnete poukázať 2% z dane nášmu občianskemu združeniu, tak je potrebné zaslať do 02.05.2023 na Vašu pobočku Finančného úradu SR (Daňový úrad) Potvrdenie o zaplatení dane, ktoré ste dostali od vášho zamestnávateľa spolu s Vyhlásením o poukázaní sumy 2% zaplatenej dane. Nezabudnite sa podpísať na Vyhlásení, bez podpisu bude vaše Vyhlásenie neplatné. 

Potrebné tlačivá si môžete stiahnuť tu:
POTVRDENIE O ZAPLATENÍ DANE
VYHLÁSENIE O POUKÁZANÍ SUMY 2% ZAPLATENEJ DANE

Ak Daňové priznanie k dani z príjmov podávate na Finančný úrad SR sami, tak v oddiele VIII. (typ tlačiva A, strana 5.) alebo v oddiele XII. (typ tlačiva B, strana 12.) vyplňte nasledovné identifikačné údaje:

obchodné meno: Bajkom k tajchom
IČO: 42310504

NEZABUDNITE sa podpísať aj v oddieloch určených pre výpočet  sumy 2% z dane daňového priznania.
Ak tam bude chýbať váš podpis, vaše peniaze nám nebudú poukázané.

Podobným spôsobom postupujú právnické osoby (firmy), ak sa rozhodnú poukázať 1% z dane pre náš projekt cyklotrás. Právnické osoby májú možnosť rozdeliť svoj podiel zaplatenej dane medzi viacerých prijímateľov 1% z dane.

Ďakujeme…..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ďalšie články

Máme toho viac, tu je najbližších 6 článkov.